ЗакладКраїнаПІБ керівника команди
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
  Київський ліцей бізнесу Україна Юрчишин Леся Тарасівна
  Київський ліцей політики, економіки, права та іноземних мов Чеська Республіка Кондрук Оксана Миколаївна
  Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова Королівство Швеція Голод Наталія Андріївна
  Коледж економіки, права та інформаційних технологій Угорщина Бутенко Марія Олегівна
  Технічний ліцей Шевченківського району Республіка Австрія Ридзель Ірина Володимирівна
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН
  Український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченко Арабська Республіка Єгипет  Ільїн Іван Юрійович
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН
  СЗШ №197 ім. Д.О.Луценка Сполучені Штати Америки Івкова Валентина Петрівна
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН
  Український колеж ім. В.О. Сухомлинського СШ №272 Японська Держава Маслов Володимир Едуардович
СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН
  Гімназія біотехнологій №177 Республіка Корея Володимир Володимирович Пастернак
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН
  Спеціалізована школа № 85 Литовська Республіка Лис Ольга Олексіївна
  Середня школа №186 Республіка Індія Алла Євгеніївна Фролова
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
  Фінансовий ліцей Канада Резнік Олег Петрович
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОН
  Скандинавська гімназія Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії Глотова Єлизавета Антонівна
  Гімназія «Діалог» Федеративна Республіка Німеччина Таранченко Ольга Михайлівна
Конопля Наталія Анатоліївна
  Спеціалізована школа "Тріумф" Китайська Народна Республіка Філь Валентин Михайлович
  Ліцей "Наукова зміна" Грузія Олена Васлівна Атамась
  Гімназія міжнародних відносин №323 Республіка Польща Бабчинецька Жанна Василівна
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН
  Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Потенціал" Турецька республіка Петрова Оксана Володимирівна
  НВК «Оболонь» Держава Ізраїль Гуляк Олександр Миколайович
РЕГІОНИ
  Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа 1-3 ст. з поглибленим вивченням економіки і права №2 Королівство Норвегія Світлана Сергіївна Меркулова


Список країн, які будуть представляти учасники конференції

Австралійський Союз Південно-Африканська Республіка
Азербайджанська Республіка Польська Республіка
Арабська Республіка Єгипет Республіка Австрія
Грецька Республіка Республіка Білорусь
Грузія Республіка Корея
Держава Ізраїль Республіка Індія
Естонська Республіка Словацька Республіка
Ісламська Республіка Іран Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Канада Сполучені Штати Америки
Китайська Народна Республіка Турецька республіка
Королівство Данія Федеративна Республіка Бразилія
Королівство Румунія Федеративна Республіка Німеччини
Королівство Норвегія Чеська Республіка
Королівство Швеція Україна
Латвійська Республіка Угорщина
Литовська Республіка Японська Держава
Go to Top