Всеукраїнська конференція «20 років Моделі ООН в Україні»

Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість і сильні інститути
23-24 березня 2018 року
Всеукраїнська конференція «20 років Моделі ООН в Україні»
ІХ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2018»

23-24 березня 2018 року понад 200 організаторів та активних учасників Моделей ООН в Україні з різних регіонів та столиці ділитимуться досвідом проведення Моделей ООН і візьмуть участь в моделюванні Генеральної Асамблеї ООН завдяки проведенню ІХ регіональної конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2018».

Учасники обговорюватимуть основну тему «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість і сильні інститути». Бачення молоддю сучасної ситуації в світі буде викладено в резолюціях, які напрацьовуються в комітетах і комісіях і виносяться на голосування під час роботи Генеральної Асамблеї. Юні дипломати працюватимуть спільно і представлятимуть: Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки; Комітет з економічних і фінансових питань; Комісію з прав людини; Комісію з охорони навколишнього середовища; Комітет з соціальних та гуманітарних питань.

У рамках конференції відбудеться Всеукраїнська конференція, присвячена 20 річчю запровадження Моделі ООН в Україні, на якій зустрінуться організатори регіональних і всеукраїнських конференцій Моделі ООН, що проводяться як для школярів, так і для студентів. У 1998 р. Київський ліцей бізнесу вперше в Україні організував і провів Всеукраїнську модель ООН для школярів і відтоді надає організаційну й методичну допомогу для реалізації цієї освітньої програми в нашій країні. Під час конференції проходитиме стендова виставка «20 років Моделі ООН в Україні», яку готують команди-учасниці.

Організатором Моделі ООН є Київський ліцей бізнесу за сприяння Представництва ООН в Україні, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Асоціації приватних закладів освіти міста Києва. Керівник проекту – Людмила Паращенко, директор Київського ліцею бізнесу, координатор- Валентина Нідзельська, заст. директора ліцею.

23 березня о 11.00 відбудеться відкриття конференції в Дипломатичній академії України, вул. Велика Житомирська, 2. Участь у церемонії відкриття візьмуть дипломати найвищого рангу - координатор системи ООН в Україні, очільники МЗС України, дипломати, представники міжнародних організацій, керівники освіти та представники влади.

24 березня з 10.00 до 16.00 конференція продовжить роботу в Київському ліцеї бізнесу та Університеті «КРОК» (вул. Лагерна, 30-32).

 

Реєстрація команд Індивідуальна реєстрація Регламент заходів

 

Go to Top