Лого. Х регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2019»

Суверенітет. Партнерство. Розвиток
12-13 квітня 2019 року
Х регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2019»

12-13 квітня 2019 року близько 180 активних учасників кращих шкіл столиці поділилися досвідом проведення Моделей ООН і взли участь в моделюванні Генеральної Асамблеї ООН завдяки проведенню Х регіональної конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2019».

Учасники обговорювали основну тему «Суверенітет. Партнерство. Розвиток». Бачення молоддю сучасної ситуації в світі було викладено в резолюціях, які напрацьовувалися в комітетах і комісіях і виносилися на голосування під час роботи Генеральної Асамблеї. Юні дипломати працювали спільно і представляли: Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки; Комітет з економічних і фінансових питань; Комісію з прав людини; Комісію з охорони навколишнього середовища; Комітет з соціальних та гуманітарних питань.

У рамках конференції відбувся Молодіжний форум «Україна, якої прагнемо ми», на якій учасники висловили свої думки та пропозиції. У 1998 р. Київський ліцей бізнесу вперше в Україні організував і провів Всеукраїнську модель ООН для школярів і відтоді надає організаційну й методичну допомогу для реалізації цієї освітньої програми в нашій країні. Під час конференції проходитила стендова виставка «10 років Моделі ООН в Києві», яку готували команди-учасниці.

Організатором Моделі ООН є Київський ліцей бізнесу за сприяння Міністерства закордонних справ України, Дипломатичної академії МЗС України, Представництва ООН в Україні, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Асоціації приватних закладів освіти міста Києва. Керівник проекту – Людмила Паращенко, директор Київського ліцею бізнесу, координатор- Валентина Нідзельська, заст. директора ліцею.

12 квітня о 13.00 відбулося відкриття конференції в Дипломатичній академії України, вул. Велика Житомирська, 2. Участь у церемонії відкриття взяли дипломати найвищого рангу - координатор системи ООН в Україні, очільники МЗС України, дипломати, представники міжнародних організацій, керівники освіти та представники влади.

13 квітня з 10.00 до 17.00 конференція продовжила роботу в Київському ліцеї бізнесу та Університеті «КРОК» (вул. Лагерна, 30-32).

 

Резолюції Регламент заходів

 

Go to Top