Лого. ХI регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Миколаїв-2020»

Спільне майбутнє – Спільними зусиллями
28-29 лютого 2020 року
ХI виїзна регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Миколаїв-2020»

28-29 лютого 2020 року близько 180 активних учасників кращих шкіл Миколаєва та Києва поділяться досвідом проведення Моделей ООН і візьмуть участь в моделюванні Генеральної Асамблеї ООН завдяки проведенню ХI виїзної регіональної конференція старшокласників «Модель ООН. Миколаїв-2020».

Учасники обговорюватимуть основну тему «Спільне майбутнє – Спільними зусиллями». Бачення молоддю сучасної ситуації в світі буде викладено в резолюціях, які напрацьовуватимуться в комітетах і комісіях і виноситимуться на голосування під час роботи Генеральної Асамблеї. Юні дипломати будуть працювати в таких комітетах: Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки; Комітет з економічних і фінансових питань; Комісію з прав людини; Комісію з охорони навколишнього середовища; Комітет з соціальних та гуманітарних питань.

У 1998 р. Київський ліцей бізнесу вперше в Україні організував і провів Всеукраїнську модель ООН для школярів і відтоді надає організаційну й методичну допомогу для реалізації цієї освітньої програми в нашій країні. Ось і цього року вперше буде проведена виїзна конференція Модель ООН в м. Миколаїв.

Під час конференції проходитиме флешмоб «Україна понад усе», в якому беруть участь команди-учасниці.

Організатором Моделі ООН є Київський ліцей бізнесу за сприяння Міністерства закордонних справ України, Представництва ООН в Україні. Керівник проекту – Людмила Паращенко, директор Київського ліцею бізнесу, координатор – Валентина Нідзельська, заст. директора ліцею, координатор від міста Миколаїв – Ігор Георгійович Матіюк.

28 лютого відбудеться відкриття конференції в мерії міста Миколаїв. Участь у церемонії відкриття візьмуть  - представники системи ООН в Україні, представники влади міста Миколаїв, керівники освіти та батьківська громадськість.

29 лютого конференція продовжить роботу в Миколаївській загальноосвітній школі №1 імені Олега Ольжича.

 

Регламент заходів

 

Go to Top