Надрукувати

Організація Об’єднаних Націй

 

Модель ООН – це великі можливості для кожного учасника. Це захоплююча рольова гра, в ході якої учасники імітують роботу органів ООН. Делегати конференції виступають в ролі офіційних представників країн. На моделі ООН делегати абстрагуються від особистої точки зору і відстоюють офіційну позицію країни, яку вони представляють. Кінцева мета кожного комітету – прийняття резолюцій.

В цій грі є свої правила – Правила процедури. Тут є свої обмеження – спілкування в рамках дипломатичного етикету.

Модель ООН – це команда однодумців. Це талановиті і небайдужі молоді люди, яким небайдуже майбутнє. Вони не бояться відстоювати свою точку зору і готові ділитися своїми ідеями.

Модель ООН – це дружба. Учасники конференції – молоді люди з різних київських шкіл, яких об'єднує бажання зробити цей світ кращим. Під час моделі делегати підтримують один одного, активно працюють на засіданнях, спілкуються та обмінюються координатами під час пауз. Тому заряд позитивних емоцій і нові друзі гарантовані.

Модель ООН – це школа. Краща школа, яка відкриває світ ідей, думок і вражень. Це унікальні можливості для самореалізації та самовдосконалення, перевірки і розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, ерудиції і креативного мислення.

Це кращий спосіб навчитися правильному розподілу часу, щоб успішно справлятися і з навчанням і з додатковим навантаженням. Участь в Моделі ООН сприяє набуттю та вдосконаленню ораторських здібностей, досвіду дебатів і подоланню страху перед публічними виступами. Окрім того, на Генеральній Асамблеї вступні промови виголошуються англійською мовою, що дає можливість і під час підготовки, і під час виголошення удосконалювати володіння іноземною мовою.

Модель ООН – це життя. Яскраве життя, наповнене цікавими зустрічами і подіями. Модель ООН допомагає зрозуміти значимість свого майбутнього і відчути себе частинкою світового суспільства – необхідною, унікальною та неповторною.

Цілі і завдання „Моделі ООН”:

Виховні:
Навчальні:
Розвиваючі:

„Модель ООН” допомагає усвідомити:

Гра „Модель ООН” складається з трьох основних етапів:

У 1998 році учні та викладачі Київського ліцею бізнесу вибороли честь реалізувати в Україні програму „Модель ООН” для школярів. Відтоді ліцей забезпечив організаційну та змістову роботу п'яти Всеукраїнських конференцій та дев'яти регіональних: